Nástroje stavím podle svého vlastního modelu inspirovaného G. B. Guadagninim v jeho milánském období. Pro violoncella také používám modely A. Stradivariho a M. Goffrillera z období okolo roku 1700. Moje nové nástroje nejsou kopie, protože při restaurování jsem si užil kopírování až dost. Ostatně také nechci, abyste hráli přesně jako Heifetz, Primrose nebo Casals. To však neznamená, že nejsem starými houslemi silně ovlivněn.

Svůj nástroj vám předvedu a poskytnu k dostatečnému vyzkoušení. Jste-li z daleka, mohu vám nástroj poslat po složení zálohy 100 % z ceny nástroje. Pokud se pro něj rozhodnete, pošlu vám fakturu a certifikát. Nebude-li se vám z jakéhokoli důvodu líbit a pokud jej v pořádku dodáte do jednoho měsíce zpět, celou částku vám vrátím. Poštovné, převodné a pojistné platí vždy odesílatel.

Na nástroj poskytuji doživotní záruku (tedy dokud budu živ já). Dle zkušeností by vám při slušném zacházení měl vydržet minimálně 300 let a znít čím dál tím lépe.

Obchodníci jsou vítáni! Jsou to lidé, kteří část mých starostí převezmou na svá bedra, a já se tak mohu věnovat své práci. Za to jim poskytnu speciální velkoobchodní ceny.

Ceník svých mistrovských nástrojů zašlu každému na vyžádání.